MyCollages2 1

10 січня 2018 р. на базі КЗШ І-ІІІ ступенів № 26 було проведено засідання методичного об’єднання вчителів Металургійного району. Участь у такій нараді взяли і викладачі нашого університету та представниця  районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури В. П. Зуєва.

На засіданні методичного об’єднання викладачі кафедри педагогіки Криворізького педагогічного доц. І. А. Волощук та В. В. Іванова презентували відеоролик про КДПУ, а також проінформували присутніх, про нову спеціальність магістратури нашого університету – 011 Освітні, педагогічні науки (спеціалізація – Педагогіка вищої школи).

Особливу увагу було приділено висвітленню інформації про активну, насичену роботу викладацького складу університету загалом і колективу кафедри педагогіки зокрема, як от: наукові конференції та науково-методологічні семінари; відкриття Центру гендерної освіти; підготовку PhD та наукові видання тощо.

На завершення зустрічі викладачі підкреслили, що можливості, які наш університет пропонує для задоволення освітніх потреб випускників загальноосвітніх шкіл міста та району відповідають вимогам сучасного наукового співтовариства. Відтак звернулися до освітян із закликом щодо поширення серед педагогічної громади міста інформації про спеціальності університету та відкриття у Криворізькому педагогічному магістратури з нової спеціалізації «Педагогіка вищої школи», і запросили вчителів до навчання в магістратурі та аспірантурі кафедри педагогіки нашого університету.