Днями на базі спеціалізованої школи з вивченням німецької мови № 53 м. Дніпра відбувся обласний етап конкурсу «Учитель року-2018». Напружена боротьба кращих педагогів у номінації «Німецька мова» завершилася перемогою нашого випускника – старшого учителя КЗСШ I-III ступенів № 4 Олександра Дремлюги.

Провідні германісти Дніпропетровщини пройшли низку випробувань педагогічної майстерності: компетентне журі оцінювало знання і практичні уміння як з німецької мови та методики її викладання, так і з основ педагогіки і психології. Створення розгорнутого конспекту і проведення уроку, організація роботи над проектом і діяльності дискусійного клубу – випускник Криворізького педагогічного показав найкращі результати в усіх конкурсних видах учительського мистецтва.

Олександр Дремлюга здобув повну вищу освіту у 2010 році. Того ж року став переможцем районного туру у конкурсах педагогічної майстерності «Вчитель року-2010» (номінація «Німецька мова») та «Молодий вчитель – кращий за професією». Вже вісім років талановитий педагог є керівником районного методичного об’єднання вчителів німецької та французької мов Металургійного району; активно долучається до діяльності творчої групи КЗСШ № 4, яка працює над проектом авторської «Школи дитячої дипломатичної місії». У 2013-2014 роках працював на посаді начальника відділу із забезпечення роботи керівництва Дніпропетровської обласної ради. Нині пан Олександр не лише вчителює: з 2017 року він є заступником директора з навчально-виховної роботи КЗСШ I-III ступенів № 4. З 2015-2016 н. р. і по теперішній час за підтримки Goethe-Institut організовує складання міжнародних іспитів з німецької мови на підтвердження мовного рівня учнів 5-9 класів (рівень А1-А2). Олександр Олександрович постійно бере участь у курсах Гете-Інституту («Використання медіа на уроці німецької мови», «Розвиток фонетичних та граматичних навичок на уроці німецької мови» тощо); має відзнаки за участь у міжнародних освітянських форумах і проектах, числені подяки міських та обласних керівних органів освіти і науки.

Фото krivbass.city

 - Моя педагогічна ідея полягає у впровадженні новітніх інноваційних моделей та авторських механізмів соціалізації особистості учня, - ділиться «родзинками» досвіду пан Олександр. - Я працюю над темою «Використання проектних технологій на уроці німецької мови як засіб соціалізації особистості учня», розробив «Методичні рекомендації щодо організації позакласної роботи з німецької мови», «Методичні рекомендації щодо проведення уроків з німецької мови з використанням методу проектів для 6 класів». Два роки поспіль був керівником секції «Німецька мова» міського гуртка «Юний науковець» Малої Академії наук Дніпропетровської області в м. Кривий Ріг. Ця робота дала мені можливість реалізувати себе як науковця в роботах учнів, завдяки нашій співпраці.

Вітаємо переможця!


 

4126
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31