23 березня 2018 року актова зала головного корпусу об’єднала педагогічний на третьому святковому концерті «Студентської весни». Факультет української філології продемонстрував театральну виставу за мотивами алегоричної казки-повісті Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц».
Події розвиваються у пустелі Сахара, де пілот зустрічає дивовижного та відкритого хлопчика – Маленького принца. Хлопець розповідає своєму другові про всі свої пригоди, які трапились у нього на шляху, і про те, як він приводив до ладу свій дім. Дівчата факультету української філології перетворились на справжні «баобаби», які намагалися заполонити рідну планету нашого героя.
Але все ж таки на його рідному астероїді трапляється красива, вишукана неповторна квітка. Анна Липа та Глинка Олександр у своєму контемпі «Принц і Троянда» відтворили символ вірності і любові до ближнього. Такі теплі почуття простежуються й на сторінках повісті: «Найзворушливіше в цьому заснулому маленькому принці — його вірність квітці, образ рожі, що сяє в ньому, ніби полум’я світильника, навіть коли він спить…».
Хлопчик був дуже здивований, коли дізнався про існування у світі інших троянд. Різноманітність квітів, цілий букет емоцій та почуттів показали дівчата на модному показі. Студенти розіграли виставу, інсценуючи подорожі маленького принца, продемонстрували дуже дивних дорослих: короля, ділову людину, ліхтарника та інших. Грох Валерія і Осипченко Ольга, під звуки скрипки поділилися роздумами ліхтарника.
Головний герої відправився на Землю, де випадково зустрів Лиса. Хлопчик дуже хотів погратися з ним, але Лис сказав, що необхідно спочатку його приручити до себе. Поспілкувавшись, принц зрозумів одну просту істину: ми відповідальні за тих, кого приручили. Смаглюк Марія у номері «Останній погляд» зачарувала присутніх своєю повітряною гімнастикою, відтворивши епізод прощання з другом.
Факультет української філології розказав дуже душевну та добру історію про життя хлопця. «Маленький принц» – це повість, яка вчить цінувати дружбу та любов. Секрет справжнього щастя дуже простий: пильне одне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш.