5 квітня у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася конференція «Гуманістичні цінності світових цивілізацій і проблеми сучасного світу».

Конференція проводиться з 2002 року на базі кафедри всесвітньої історії Криворізького державного педагогічного університету і є майданчиком для дискусій з питань людського буття, духовності, глобальних аспектів суспільного та історичного розвитку.

На початку заходу до учасників із вітальним словом звернувся завідувач кафедри всесвітньої історії Олександр Кожухар, який побажав молодим науковцям творчого натхнення і плідної роботи, а також наснаги не полишати історичної науки та сприяти її розвитку і процвітанню.

«Будь-яке нове наукове знання починається зі знаку питання. Тому я бажаю, щоб питання, поставлені в ході конференції, були вирішені, або породили нові питання, щоб невпинний досвід наукового пошуку сприяв появі нового», – з таким побажанням до учасників конференції звернулась проректор з наукової роботи Віта Гаманюк.

«Я хочу звернутись до вас мовою статистики. Майже всі з вас повернуться на цю конференцію наступного разу, двоє чи троє осіб розпочнуть з неї свою наукову роботу, яку продовжуватимуть весь час навчання в університеті. І хоча б один з учасників точно захистить дисертацію», – привітав присутніх заступник декану факультету географії, туризму та історії Андрій Тарасов.

Особливістю конференції є те, що кожен, хто хоча б один раз долучався до її роботи, знову повертається у це коло однодумців – чи в якості доповідача з новими темами, чи в якості науковця-дослідника, або ж приводить своїх учнів, які презентують власні доповіді.

Інформаційну підтримку заходу здійснювали фахівці інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки (С. Кочерга, О. Дікунова), які представили учасникам конференції тематичний перегляд літератури «Глобальні проблеми сучасного світу».

4509
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28