posvyata FM 5

На фізико-математичному в студенти посвячують вже не перший рік. Традиційна подія від студентської ради факультету цього року відбулась 6 вересня. Квест на чотири станції вирішили провести у мальовничій локації неподалік головного корпусу педагогічного – у парку «Ювілейний».

posvyata FM 4

Першокурсники розділилися на три групи – математиків, фізиків й інформатиків. Представники кожної зі спеціальностей факультету доводили свою кмітливість і спритність, креативність і готовність долучитися до кращих традицій нашого студентства.

Перша станція квесту отримала назву «Музичний крокодил». Студенти фізико-математичного творчо підійшли до правил улюбленої гри великих дружніх компаній: замість окремих слів учасники зображували зміст відомих пісень. А вже на другій станції - «Спробуй пройди» - серед першокурсників визначилися найспритніші: ця частина квесту передбачала мандрівку лабіринтом наосліп.

posvyata FM 11

На третій станції малювали модель ідеального студенту. А на четвертій відбувся мозковий штурм – першокурсники дізнавалися, хто з них найрозумніший, виконуючи логічні завдання і розмірковуючи над питаннями на кмітливість.

posvyata FM 9

Переможці квесту отримали символічні математичні подарунки – новенькі лінійки, трикутники, транспортири тощо. А студентська рада в цей день поповнилася двома новими членами – майбутніми активістами дружньої молодіжної громади КДПУ.