FIM posvyata 6

25 вересня 2018 року дружня родина факультету іноземних мов тепло приймала своїх «першачків» на урочистій посвяті в студенти.

FIM posvyata 2

Академічні групи презентували власні візитівки, підготували пісенні й танцювальні номери. Студенти охоче брали участь у віршованому змаганні майстрів сучасного красномовства - реп-батлі. Кожна група завзято виборювала звання кращих із кращих; кожен з першокурсників довів, що гідний навчатися на одному з провідних факультетів Криворізького педагогічного.

FIM posvyata 1

Родзинкою заходу стала німецька пісня з перекладом, яку виконали майбутні германісти. Студентська рада виголосила реп-привітання новим членам факультетської громади, а першокурсники склали урочисту присягу.

FIM posvyata 3

Неофіційна частина події дала відповіді на всі організаційні питання і дозволила більше дізнатися про ритм життя й атмосферу факультету.

FIM posvyata 4

- Бажаю першокурсникам витримки, а ще - не боятися долучатися до творчих, спортивних, громадських подій, які відбуваються на факультеті, - наголосила голова студентської ради ФІМ Олеся Богун. - Ми завжди готові підтримати наших нових друзів. Посвята довела: серед них є дуже талановита молодь!