GTI posvyata 4

28-30 вересня 2018 року, за традицією, студенти старших курсів та викладачі географічного відділення факультету географії, туризму та історії, у с. Мигія (Первомайський район Миколаївської області) організували й провели змагання, присвячені Всеукраїнському Дню туризму. До цієї визначної події долучилися й студенти-першокурсники, які взяли активну участь у випробуваннях із різних видів спортивного туризму серед команд не тільки нашого вишу, а й організацій міста.

GTI posvyata 3

На території Національного природного парку «Гранітно-степове Побужжя»,  який розкинувся на узбережжі річки Південний Буг, команди змагалися з пішохідного, водного, велосипедного та гірського туризму. На початку змагань учасникам було потрібно організувати наметове містечко. Родзинкою зльоту завжди є не тільки подолання спортивних вершин, а й весела конкурсна програма, підготовлена командами. Конкурс приготування туристичної каші  – один із видів змагань, який також оцінює компетентне журі.

GTI posvyata 2

Саме  у такій обстановці студенти-першокурсники долучаються до цікавих подорожей, які є невід’ємною частиною навчання на факультеті географії, туризму та історії. Як зазначив декан факультету географії, туризму та історії, доцент,  кандидат географічних наук С. В. Ярков: «Для наших нових студентів – це перші випробування на міцність й витривалість, і не тільки фізичну, а й морально-емоційну, що дуже важливо для географа.  Ми вітаємо поповнення в географічній родині і бажаємо студентам успіхів у навчанні та цікавих подорожей».

GTI posvyata 1

Фото надані Оксаною Сокотнюк та Володимиром Казаковим.

Травень 2024