posvyata nature 21

Серед традицій природничого факультету важливе місце посідає незабутнє для кожного першокурсника дійство – посвята в студенти. Яскравою подією стала й цьогорічна церемонія, яка відбулася 4 жовтня у парку Ювілейний, і на якій лави студентства природничого офіційно поповнилися талановитою молоддю.

nature posvyata 2

Кожна група представила власну візитівку. Першокурсники творчо підійшли до презентації своїх колективів – на посвяті лунали пісні й вірші, виконувалися танці й імпровізації, демонструвалися спортивні вміння. Студенти переконливо довели - фізична підготовка може бути справжнім витвором мистецтва!

nature posvyata 1

На завершення посвяти першокурсники дали урочисту присягу студента природничого факультету. Хвилююча, але весела й цікава подія запам’яталася кожному з «першачків»!

nature posvyata 3

«Бажаю усім терпіння й наснаги, відповідального ставлення до навчання і веселого студентського життя – а для цього треба якнайчастіше брати активну участь у подіях факультету й вишу, – нагадує Владислава Кутугіна, заступниця голови студентської ради природничого факультету. – Ласкаво просимо до дружньої родини природничого!»

5755
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок