psychology 101018 10

10 жовтня 2018 року викладачі й студенти психолого-педагогічного факультету КДПУ провели «Психологічні студії» - профорієнтаційний захід, присвячений Всесвітньому дню психічного здоровя.

psychology 101018 2

Кафедра практичної психології запросила до Криворізького педагогічного учнів 5-11 класів шкіл міста, вчителів та психологів, щоб познайомити їх з особливостями підготовки практичних психологів та професіями, які можна опанувати, навчаючись за спеціальністю, розповісти про важливість гармонійного поєднання психологічного й фізіологічного здоров’я для повноцінного життя особистості.

psychology 101018 4

До гостей університету звернулися декан психолого-педагогічного факультету, доц. Є. Л. Гергель і доцент кафедри практичної психології І. М. Шаповал, які познайомили присутніх з програмою заходу. На вступній презентації школярі дізналися про завдання Всесвітнього дня психічного здоров’я та його цьогорічну тему - «Молодь і психічне здоров’я у світі, що змінюється». Основною метою заходів, присвячених цій події є поширення наукових знань про ознаки, елементи, прояви та рівні функціонування психічного здоров’я, а також спростування поширених у суспільстві стереотипів, пов’язаних з психічними розладами.

psychology 101018 7

Розділившись на групи, школярі взяли участь у роботі тематичних студій, присвячених питанням фізичного й психологічного здоров’я, які організували і провели студенти ІІ та IV курсів психолого-педагогічного факультету під керівництвом доцента кафедри практичної психології І. М. Шаповал.

psychology 101018 21

У студії фізичного здоров’я гості університету дізнались про важливість вимірювання антропометричних показників, зафіксували власні ріст, вагу й артеріальний тиск. Відвідувачі студії психологічного здоров’я отримали можливість скористатися психологічними методиками, які допомогли їм визначити свою стійкість до стресів, рівні активності й оптимізму.

psychology 101018 29

«Важливо, щоб школярі усвідомлювали – для щасливого, повноцінного життя людині необхідне не тільки фізичне, а й психологічне здоровя, - наголосила студентка гр. ПП-17 ІІ курсу психолого-педагогічного факультету Світлана Антонова. – За допомогою запропонованих нами методик учасники студій більше дізналися про себе, особливості власного організму й психіки, а на завершення заходу отримали сертифікати про участь у «Психологічних студіях» від Криворізького педагогічного».

 

5769
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок