fotovyst101018 17

10 жовтня 2018 року на факультеті української філології відбулось урочисте відкриття традиційної фотовиставки «Осінь у мені».

fotovyst101018 46

«Перших ластівок» осінньої експозиції представила декан факультету української філології, доц. Л. М. Семененко, яка розповіла про історію мистецької події, її мету й сенси. «Історія виставки починалася з конкурсу світлин – з номінаціями, критеріями оцінювання, розподілом призових місць. Але згодом ми зрозуміли – не можна обєктивно судити про субєктивне. Тому формат події було змінено, а до експозиції додано родзинку – ліричні вірші українських класиків, присвячені найромантичнішій порі року, які тепер доповнюють настрій виставки, створюючи неповторну атмосферу осінньої рефлексії, роздумів про небуденне, - розповідає Любов Миколаївна. - Тож запрошуємо всіх бажаючих насолодитися закарбованими на фотоплівці осінніми миттєвостями – і долучитися до їх створення!».

fotovyst101018 31

Завідувач кафедри української та світової літератур, доц. Н. Г. Мельник у вступному слові зауважила: «Осінь – пора філософських роздумів. Це час, коли золото природи гармонійно поєднується із золотом людської душі, коли сама природа запрошує нас на хвилинку зупинитися серед виру буденних справ, щоб помилуватися її красою і подумати про вічне і прекрасне, що оточує нас і живе в наших душах».

fotovyst101018 44

Виставка-настрій, виставка-роздум про вічність і красу, про велич природи й силу людських почуттів – такі враження залишають світлини й класична українська лірика, які нині прикрашають затишну рекреацію факультету української філології.

У планах організаторів виставки – проведення одноіменного конкурсу есеїв і поетичних творів, кращі з яких буде оприлюднено на веб-ресурсах Криворізького педагогічного.