nauk.tov221018 4

Сучасний педагог – це людина багатогранна з широким колом інтересів і наукових напрацювань. Саме з цієї причини на базі психолого-педагогічного факультету вже багато років працює Студентське наукове товариство.

nauk.tov221018 1

Головною метою цього об’єднання є розкриття наукового, винахідницького і творчого потенціалу студентів. Таке товариство має неабияку актуальність, адже формує у майбутніх педагогів усвідомлення наукової діяльності. Дуже важливо на цьому етапі підтримувати вчену молодь у досягнені своїх перших висот.

Одним із способів налаштування на продуктивну співпрацю є звітність про пророблену роботу за минулий навчальний рік. На початку жовтня було організоване перше засідання Студентського наукового товариства на чолі керівника кандидата філологічних наук, доцента кафедри початкової освіти І. В. Онищенко. На порядку денному постали питання про результати роботи наукового товариства і затвердження нового вченого складу.

nauk.tov221018 2

Під час своєї доповіді Ірина Володимирівна підвела підсумок сумлінної роботи студентів і наголосила, що 8 студентів психолого-педагогічного факультету взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (дипломи І ступеня – Рожаловська Юлія, Багнюк Світлана; дипломи ІІІ ступеня – Гончарова Тетяна, Чопенко Алла, Швидка Юлія), 7 студентів – у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади (грамоти в номінаціях «Науковець-новатор», «Креативність», «Креативне мислення», «За відкритість до соціально-педагогічної взаємодії»). За результатами роботи наукових гуртків і проблемних груп вийшли друком 115 наукових та науково-методичних публікацій студентів (108 статей, 7 методичних посібників). 17 студентів факультету взяли участь у міжнародних, всеукраїнських і міжрегіональних конференціях (Київ, Харків, Суми, Черкаси, Вінниця, Чернігів, Кропивницький).

nauk.tov221018 3

Аналізуючи результати проробленої роботи спостерігається позитивна динаміка професійного зростання студентів як науковців. Щорічно кількість охочих долучитись до науково-дослідницької діяльності збільшується, а це свідчить про те, що робота Студентського наукового товариства рухається у вірному напрямку.

«Я долучилась до Студентського наукового товариства ще на 3 курсі й досі беру активну участь в ньому. Члени цього об’єднання пишуть статті на актуальні теми, презентуючи їх на Всеукраїнському рівні. Періодично у нас відбуваються конференції, на яких ми обговорюємо власні успіхи у вивченні обраної проблематики», – розповідає учасниця Студентського наукового товариства психолого-педагогічного факультету Шатунова Марія.

Наразі Студентське наукове товариство представило і затвердило новий науковий склад психолого-педагогічного факультету, який буде реалізовувати різноманітні науково-дослідницькі напрямки робіт протягом навчального року.

Криворізький педагогічний бажає молодим науковцям творчої наснаги,
віри у власні сили  і постійного вдосконалення!

5879
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31