new routes 4

У Криворізькому педагогічному презентовані нові туристичні маршрути України. 7 листопада 2018 року завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму, доц. В. Л. Казаков розповів про п’ять нових туристичних маршрутів мальовничими куточками нашої країни, які кафедра розробляла останні чотири роки. Проект виконано спільно з міським відділом освіти.

new routes 3

Захід відвідали вчителі шкіл, керівники та методисти спортивного туризму закладів освіти Кривого Рогу, студенти КДПУ спеціальностей «Географія», «Туризм», «Фізична культура», представники громадськості.

new routes 1

Серед представлених маршрутів активного туризму – низка нових цікавих туристичних районів України: Мале Полісся й Кременецькі гори, Шацькі озера, Знам’янка, Чигирин і Холодний Яр, Бучач і Заліщики, Канівські Гори – всі ці досі невідомі для пересічного туриста перлини українських ландшафтів чекають на своїх шанувальників.

new routes 2

Усі запропоновані маршрути розроблені, апробовані, описані й запропоновані до використання в школах і позашкільних закладах освіти при організації активних походів з дітьми. У планах географів Криворізького педагогічного – надання школам і центрам туризму інструкторської та методичної допомоги в організації дитячих походів.