ispyt090118 6

9 січня 2019 року студенти факультету географії, туризму та історії склали екзаменаційне випробування з дисципліни «Географія світового господарства».

Важливість цього предмету важко переоцінити: адже досвід економік провідних країн світу – це завжди актуальні знання. Студенти гр. ГОЕ-16 вивчали географію світового господарства протягом одного семестру, й сьогоднішній іспит дозволив кожному побачити власні результати – перевірити опановані знання й пересвідчитися в набутих уміннях.

ispyt090118 3

«Перед іспитами студенти набирали бали за декількома видами навчальної діяльності, серед яких лабораторні роботи й теоретичні завдання, контрольні роботи, проектна діяльність тощо, – розповідає к. п. н., старший викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання О. В. Ганчук. – Ці бали враховуються під час оцінювання екзаменаційних відповідей, а, отже, студенти мали неабиякий стимул для плідної праці протягом усього семестру».

ispyt090118 12

Екзаменаційні білети містили три питання: загальнотеоретичне, галузеве й практичне. На іспиті активно використовувався картографічний матеріал, зокрема політична мапа світу й контурні карти. Це дозволило кожному студенту найбільш повно продемонструвати впевнене володіння теоретичними знаннями в умовах виконання конкретних практичних завдань.

Вітаємо третьокурсників з черговим успішним кроком до омріяного фаху!