korolsky jubilee 3

18 березня 2019 року відбулося урочисте зібрання громади Криворізького педагогічного з нагоди ювілею завідувача кафедри математики та методики її навчання, кандидата технічних наук, професора Володимира Вікторовича Корольського.

У теплій атмосфері зустрічі однодумців колеги й вихованці ювіляра разом з усім колективом університету привітали провідного науковця Криворізького педагогічного, який сорок три роки свого життя присвятив шляхетній справі виховання освітян. Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко виголосив урочистий вітальний адрес. «Ви змінили форму світосприйняття кількох поколінь студентів Криворізького державного педагогічного університету, власним прикладом надихаючи юнаків і дівчат опановувати педагогічну професію, а згодом (як і Ви) ставати Вчителем для інших», - підкреслив ректор.

korolsky jubilee 4

Ювіляра привітали голова первинної профспілкової організації КДПУ Л. В. Бурман і директор департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Т. П. Кріпак, представники фізико-математичного факультету, факультету дошкільної і технологічної освіти і факультету географії, туризму та історії, випускники університету минулих років і сьогоднішні вихованці Володимира Вікторовича. На зустрічі пролунало чимало теплих і щирих слів на адресу ювіляра; присутні ділилися спогадами, говорили слова вдячності й висловлювали найкращі побажання своєму колезі й наставнику.

korolsky jubilee 2

Професіоналізм, повага й принциповість – саме ці кращі якості істинного педагога притаманні Володимиру Вікторовичу Корольському. Ювіляр присвятив все життя плідній науковій і освітній діяльності в лавах науково-педагогічних працівників нашого університету. Його блискуча академічна кар’єра у Криворізькому педагогічному розпочалася ще в далекому 1976 році. Пройшовши шлях від асистента кафедри математичного аналізу до посад декана і проректора, Володимир Вікторович отримав заслужене визнання колег, був нагороджений численними урядовими й міськими відзнаками.

У 1999 році проф. В. В. Корольському за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти й впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Указом Президента України було присвоєне почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України». Серед нагород провідного науковця КДПУ – й нагрудний знак від виконкому міськради «За заслуги перед містом» (2004 р.), і відзнака голови облдержадміністрації «За розвиток регіону» (2009 р.).

korolsky jubilee 1

««Docendo discimus» («навчаючи навчаюсь») і «simplicitas est sigillum veri» («простота – печать істини») – ці латинські афоризми є моїми життєвими девізами, - наголосив Володимир Вікторович, дякуючи всім, хто долучився до урочистої події. - Саме ними я керуюся у своїй науковій і освітній діяльності, яка стала невід’ємною частиною мого життя».

Криворізький педагогічний вітає В. В. Корольського зі славетним ювілеєм!
Многая літа!