vitalnya180319 4

18 березня 2019 року в концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв шанувальники прекрасного мали нагоду відвідати музично-поетичну вітальню. Святкове дійство було присвячено 205-річчю від дня народження видатного українського поета й художника Тараса Шевченко.

vitalnya180319 3

Уже четвертий рік поспіль музично-хореографічне відділення факультету мистецтв і факультет української філології створюють це поетично-мистецьке свято. Захід має на меті відкрити для молоді актуальність творів Т. Шевченка, їх величезне значення й глибокий зміст, а також виховати повагу й любов до спадку Кобзаря.

vitalnya180319 1

На святі музики й поезії студенти-філологи декламували вірші видатного майстра українського художнього слова, а студенти й викладачі музично-хореографічного відділення «подарували нове життя» класиці, презентувавши її в інструментально-вокальному виконанні.

Кожен присутній отримав можливість насолодитися відомими творами «володаря українського духу», а також відкрити для себе нові сторінки його творчості. У музично-поетичній вітальні лунали вірші Кобзаря та пісні на слова Т. Г. Шевченка – «Така її доля», «Огні горять», «Утоптала стежечку», «Сонце заходить», «Садок вишневий коло хати» тощо.

vitalnya180319 2

На завершення чудового концерту випускниця музично-хореографічного відділення (клас доцента кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, к. п. н. Л. І. Косяк), артистка хору Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка Альона Приймак виконала твір «Зоре моя вечірняя» (концертмейстер – О. В. Ладуба).

«Мова рідна, слово рідне, хто вас забуває, той у грудях не серденько, – тільки камінь має», – писав Тарас Григорович Шевченко. Тож пам’ятаймо, шануймо і кохаймо нашу рідну мову!

Детальна програма заходу