list presentation 29

22 березня 2018 року студенти групи МІ-17 взяли участь у заході «Молодь за здоровий спосіб життя». Здобувачі вищої освіти разом зі своїм викладачем, к. пед. н. І. А. Волощук обговорювали актуальні питання, які найбільш хвилюють сучасну молодь, а саме психологічний вплив засобів масової інформації, протидію булінгу та його види, небезпеки «вейпінгу» тощо.

list presentation 5

До заходу долучилися представники бібліотеки – зав. відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення О. О. Лебедюк та провідний редактор О. Ю. Авраменко, які презентували рекомендаційний бібліографічний список «Від соціальних мереж до онлайн-банкінгу: безпека в Інтернеті». Зокрема вони розповіли про види загроз, які чатують на користувачів Всесвітньої мережі та ознайомили присутніх з важливими правилами безпеки в Інтернеті.

list presentation 31

Жваве обговорення та питання від молоді підтвердили актуальність обраної теми зустрічі. Студенти переконалися, що важливим завданням розвитку соціальної компетентності є формування свідомого ставлення до власного здоров’я, оскільки здоров’я є найбільшою цінністю, дарованою людині природою, і дбати про нього важливо починати ще в молоді роки. Адже кожна людина відповідальна за власне майбутнє.

Популярне
Зворотний зв'язок