morocco 8

У другій половині березня 2019 року група криворожців на чолі з зав. кафедри фізичної географії та туризму, доцентом В. Л. Казаковим здійснила екстремальний туристичний похід – мандрівку до Марокко, екзотичної північноафриканської країни.

morocco 4

Організатором та ідейним натхненником цієї подорожі виступила й к. геогр. н., доцент кафедри фізичної географії та туризму В. С. Пацюк. Група туристів складалася з дев’яти мешканців нашого міста різної статі, соціального статусу та віку; двоє з мандрівників є випускниками різних років факультету географії, туризму та історії КДПУ.

morocco 5

В. Л. Казаков поділився з прес-центром своїми враженнями від туристичного походу: «Марокко – надзвичайно екзотична країна, в якій межують гори й ліси, пустелі й океан. Запамяталося сходження на Атлаські горі – надзвичайно гарна природа, важкі перевали й переходи у вкрай несприятливих погодних умовах. А головне – це випробування на міцність характеру, перевірка найкращих людських якостей. Географ повинен мандрувати, адже тільки так можна пізнати світ!».

morocco 3

Труднощі шляху до озера Іфні цілком виправдала його вражаюча краса. Неймовірна гірська пустеля й мальовнича долина є гідною оправою цієї перлини Африки.

morocco 6

Мандрівники вивчали екзотичну природу й традиції місцевого населення, побували серед пісків пустелі й на узбережжі океану, долали гірські тропи й приймали виклики кліматичних несподіванок.

morocco 1

Виявляється, у субтропіках Північної Африки можливі й снігопади, й сильні морози. Високий Атлас залишив незабутні враження!

Бажаємо нашим сміливим мандрівникам
нових цікавих подорожей і захоплюючих відкриттів!