kaf. zagalnoteh 1

Кафедра загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання вже майже п’ятдесят років готує справжніх фахівців своєї справи.

kaf. zagalnoteh 2

Історія кафедри бере свій початок у 1972 році. Тоді ще у складі фізико-математичного факультету. Очолив її кандидат технічних наук, доцент М. М. Кобозев. Значних змін кафедра зазнала в 2014 році, коли в процесі стрімкого розвитку й осучаснення науково-педагогічної роботи вона отримала нову назву, якою користується й донині.

kaf. zagalnoteh 3

Гордістю кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання є її матеріально-технічне забезпечення. Здобувачі вищої освіти отримують комплексні знання та практичні навички завдяки функціонуванню вісімнадцяти лабораторій: нарисної геометрії та креслення й технології конструкційних матеріалів, опору матеріалів, гідравліки й деталей машин, електротехніки, теплотехніки, охорони праці, а також у автокомплексі, комп’ютерному класі й навчальних майстернях з ручної обробки деревини, механічної обробки деревини, ручної обробки металу й механічної обробки металу.

kaf. zagalnoteh 4

Керівництво кафедри всебічно сприяє розвитку науково-дослідницької діяльності викладачів, опікується студентською наукою. На базі кафедри працює аспірантура, де проходять ґрунтовну фахову підготовку майбутні доктори філософії в галузі освіти/педагогіки за спеціальністю «Професійна освіта (комп’ютерні технології)». На кафедрі створено всі умови для розвитку педагогічної творчості й креативності майбутніх учителів; триває розробка й вдосконалення сучасних методів і засобів навчання.