posvyata gti19 1

Традиційно посвята першокурсників у студенти-географи припадає на святкування Всесвітнього дня туризму. Цей рік не став винятком: наприкінці вересня викладачі кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму Криворізького педагогічного запросили «першачків» на туристичну базу «Каштан», яка розташована в мальовничій природній локації біля Кривого Рогу.

posvyata gti19 2

До заходу долучилися й досвідчені туристи клубу «Сталкер», який вже багато років функціонує при кафедрі. Студенти-першокурсники взяли участь у загальній командній першості. Майбутні туристи змагалися в різноманітних конкурсах та випробуваннях, вправно демонстрували необхідні вміння й навички: варили кашу в польових умовах, встановлювали намети, готуючись до ночівлі.

posvyata gti19 3

Панувала дружня атмосфера спілкування з досвідченими туристами, лунали пісні біля вогнища – подія стала дійсно вдалим початком справжнього студентського життя.

posvyata gti19 4

І хоча команда-новачок не посіла переможного місця, всі учасники пройшли загартування мотузкою та випробування карабінами. Декан факультету географії, туризму та історії, канд. геогр. наук, доц. С. В. Ярков підкреслив: «Кожен географ має відчути атмосферу туристичної романтики Саме з цього розпочинається шлях справжнього знавця науки про Землю. Тому викладачі кожного року влаштовують для першокурсників своєрідні входини до професії та долучають їх до дружньої родини факультету».

Криворізький педагогічний зичить майбутнім дослідникам незвіданих шляхів
вдалого старту студентського життя!