rudana19 1

Навчальні екскурсії урізноманітнюють освітню діяльність, надають можливість студентам з’ясувати особливості своєї майбутньої спеціальності та переконатися у правильності вибору фаху. 22 листопада 2019 року майбутні соціожурналісти – першокурсники групи СМК-19 відвідали міську телерадіокомпанію «Рудана».

rudana19 2

Першачків Криворізького педагогічного радо зустріла редакторка ТРК Надія Шевченко й розпочала екскурсію телерадіокомпанією. У двоповерховій будівлі розташовано різноманітні приміщення, обладнані сучасною апаратурою: усе продумано для зручного запису програм і спілкування з гостями «Рудани». На початку екскурсії студенти відвідали апаратну радіо, де записуються та монтуються радіопередачі.

rudana19 3

Майбутні журналісти дізналися, як працює апаратна відео- та звукомонтажу, як створюється новинна стрічка на головній сторінці сайту; спробували власні сили в ролі ведучих.

rudana19 4

Пані Надія познайомила студентів із провідними фахівцями – журналістами-руданівцями, а також із завідуючою відділу кадрів, яка розповіла про особливості роботи на тій чи іншій посаді.

rudana19 5

Працівники авторського відділу розкрили секрети створення текстів, поділилися ідеями майбутніх програм. В апаратній частині теле- і радіокомпанії на студентів чекали вражаючі несподіванки – безліч сучасної складної техніки, за допомогою якої створюються цікаві сюжети та новини.

rudana19 6

««Рудана» мене дуже вразила. Журналісти живуть своєю роботою, справді люблять те, чим займаються – без цього працювати телевізійником просто неможливо! Креативна команда журналістів, пухкенький котик і затишна домашня атмосфера – саме з цим я асоціюю «Рудану»», – ділиться враженнями студентка групи СМК-19 Валерія Лаврентьєва.

Дякуємо всім руданівцям за цікаву та змістовну екскурсію, безліч корисної інформації
та можливість роздивитися телевізійну «кухню» зсередини!
9454
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок