fmf89 1

12 грудня 2019 року в актовій залі головного корпусу КДПУ відбулося урочисте святкування 89-ї річниці від дня заснування фізико-математичного факультету. Привітати рідний факультет зібралося чимало гостей: викладачі, студенти й випускники.

Фізико-математичний факультет є перлиною Криворізького педагогічного. Щорічно молодь ФМФ посідає призові місця в олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах студентської самодіяльності тощо; а викладачі демонструють високий професіоналізм і відданість своїй справі.

fmf89 3

З теплими словами привітання до всіх присутніх звернулася декан фізико-математичного факультету, к. пед. н., доц. О. В. Віхрова: «Шановні колеги, студенти й випускники, вітаю всіх нас зі святом! Ми маємо славетну традицію – святкувати день народження нашого рідного факультету. Фізико-математичний – це факультет, з якого розпочалася історія Криворізького педагогічного. 89-та річниця є дуже поважною та дійсно значущою датою. З цієї нагоди бажаю всім успіхів як у професійному, так і в особистому житті!».

fmf89 4

Уже стало доброю традицією розпочинати свято з нагородження кращих із кращих. За систематичні відмінні успіхі в навчанні та громадській діяльності було відзначено взірцевих студентів, імена яких прикрасять дошку пошани. Почесні грамоти чекали й на переможців предметних олімпіад із математики, фізики й інформатики.

Кожного року високопрофесійне журі у складі викладачів фізико-математичного факультету обирає найкращих зі студентів й академічних груп кожної спеціальності. Перемогу в цій номінації отримали:

• Спеціальність «Фізика» – Артем Бакай
  • Спеціальність «Інформатика» – Павло Загородько
  • Спеціальність «Математика» – Руслан Шпонька
  • Краща академічна група – МІ-17

У межах святкового дійства в Інстаграмі проходив конкурс на оригінальне відеопривітання для фізико-математичного. Найкреативнішими виявились нинішня студентка Світлана Романова й випускниця факультету Олександра Додорошко.

fmf89 5

Після гучних овацій розпочалася розважальна частина події. Студенти й викладачі підготували неперевершені номери, щоб подарувати святковий настрій усім присутнім.

fmf89 6

Концерт розпочався виступом першокурсників, які тільки-но відкривають для себе «числовий світ», але вже безмежно закохані у свою майбутню професію.

fmf89 2

Приєдналися до привітань й більш досвідчені корифеї сцени, які закружляли всіх у ритмі свого танцю.

fmf89 7

Справжньою несподіванкою став виступ викладачів зі студентами, які показали витончений і зворушливий вальс.

fmf89 8

Творчий колектив дитячої пісні «Веселка» підготував для всіх присутніх свої музичні подарунки.

fmf89 9

Випускники легендарного факультету не залишилися осторонь свята: вони підготували коротенький екскурс у життя студентів, використовуючи уривки із відомих пісень.

fmf89 10

Чудовим завершенням вечора стало вручення медалей «Зірка ФМФ» творчим, ініціативним і успішним випускникам факультету: Руслану Шпоньці, Костянтину Васильєву, Артему Бакаю, Максиму Дяченку, Аліні Івановій, Дар’ї Чесноковій, Олені Хміль.

fmf89 11

Криворізький педагогічний вітає фізико-математичний факультет із днем народження і бажає нових успіхів!