zahyst bh 1

Наприкінці грудня 2019 року магістранти Криворізького педагогічного захищали свої кваліфікаційні роботи. Не став виключенням і природничий факультет, кращі випускники якого презентували комісії свої студентські наукові дослідження.

zahyst bh 2

Захисту передувала кропітка й наполеглива праця як магістрантів, так і наукових керівників. Необхідно було визначитися з темою дослідження, скласти план роботи, відібрати й опрацювати відповідну літературу. Серед представлених на захист магістерських робіт було чимало досліджень, які мають значну практичну й методичну цінність. Важливою метою виконання кваліфікаційних робіт було й удосконалення психолого-педагогічних навичок магістрантів та їх умінь доводити власну думку.

zahyst bh 3

До складу кваліфікаційної комісії увійшли декан природничого факультету, к. б. н., доц. Е. О. Євтушенко, завідувачі кафедр і представники професорсько-викладацького складу, які під час оцінювання магістерських робіт приділили велику увагу як змісту досліджень, так і вмінню представити результати виконаної роботи.

zahyst bh 4

Зав. кафедри ботаніки та екології, к. б. н. Я. В. Маленко підкреслила: «Представлені кваліфікаційні роботи мають високий науковий рівень. Кожен наш магістрант старанно й сумлінно поставився до проведення свого дослідження. Головне досягнення випускників природничого факультету Криворізького педагогічного – це фундаментальні знання й можливість реалізувати їх на практиці!».

Вітаємо магістрантів із успішним захистом кваліфікаційних робіт
і бажаємо їм успіхів у реалізації найамбітніших кар’єрних планів!