щедрик2021 1

Однією з провідних місій Криворізького педагогічного є збереження та примноження традицій. Зимова пора – це час для веселощів і пригод; тому представники студентства музично-хореографічного відділення факультету мистецтв вирішили привітати членів Ученої ради університету традиційними щедрівками.

щедрик2021 2

Нові реалії сьогодення кардинально змінюють наше звичне життя, але це не привід засмучуватися. Щорічно перше засідання Вченої ради університету проходить разом із колядниками співочого факультету. У цьому році така зустріч відбулась на платформі ZOOM. Творча молодь факультету мистецтв вирішила не нехтувати багаторічними традиціями колядування, а дотриматися їх у діджитал-форматі.

щедрик2021 3

Сучасна щедрівка не вимагає від глядачів фізичної присутності, що є доволі незвичним. Проте після багатьох місяців дистанційної роботи така ідея є чудовим рішенням. Із перших хвилин ролику відеолистівка занурює глядачів до атмосфери українського вертепу. Чистий вокал, прекрасний розподіл музичних партій, традиційні костюми, різдвяна зірка створюють святковий настрій та дарують приємні емоції. Пропонуємо подивитися це відео на Youtube-каналі КДПУ.

щедрик2021 1

Члени Вченої ради університету високо оцінили музичні старання студентів. Усі присутні були приємно здивовані, адже не очікували на такий незвичний співочий подарунок у режимі онлайн. Цим символічним жестом молоді виконавці закрили цикл різдвяних свят і відкрили нову сторінку діяльності нашої Вченої ради.

13864
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок