З 6 березня у Криворізькому державному педагогічному університеті відкрилась виставка «Емігрантки» про еміграцію без міфів.

Виставка складається з 20 фоторобіт і 10 текстових творів, які відображають різноманітні сторони життя жінок-емігранток. Мета проекту – розвіяти міфи, пов'язані з життям жінки в еміграції, показати сміливі прагнення та сподівання, бажання реалізації і стійкість духу на шляху до мети. Героїнями виставки стали українки, які з різних причин і у різний час емігрували до США, Канади та інших країн.

Авторками фотовиставки «Емігрантки» є Устина Стефанчук і Оксана Шишина-Ковалик – емігрантки з України, які про життя за кордоном знають не з чуток, – а також фотограф Назар Цюрпіта. Фотографії вже відвідали такі міста України як Львів, Київ, Луцьк і Дніпро.

«Приємно, що наш університет відгукнувся на пропозицію ініціативної групи «рівні у кривому» прийняти у своїх стінах фотовиставку «Емігрантки». Символічно, що вона відкривається напередодні 8 березня. Фотовиставка створена жінками і про жінок, які обрали для себе складний шлях еміграції і зіткнулись один на один з іншим світом. Звичайно, будь-який досвід завжди індивідуальний і саме цим він цікавий. Тому запрошую всіх переглянути фотовиставку і зробити свої висновки», – такими словами прокоментувала значення виставки її організаторка на базі КДПУ Олена Мішалова.

Фотовиставка експонуватиметься з 6 по 17 березня в головному холі Криворізького державного педагогічного університету. Всі охочі можуть подивитись її з 09:00 до 17:00.