concert070319 3

7 березня 2019 року в актовій залі головного корпусу відбувся урочистий концерт до Міжнародного дня боротьби за права жінок і мир. Свою енергетику і настрій усім присутнім дарували викладачі та студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

concert070319 5

Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко відкрив концерт теплими словами привітання: «Шановні наші студентки, співробітниці, викладачки! Дозвольте від усього чоловічого складу Криворізького педагогічного привітати вас із сьогоднішнім святом. Мир і жінка – це поняття, які неможливо розділити. Я хочу подякувати вам за те, що ви є, за вашу чарівність, за ваш розум. Любі жінки, вітаю вас зі святом весни та краси!».

concert070319 1

До створення святкової програми долучилися викладачі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв і творчі колективи педагогічного: студія сучасної хореографії «Liberta», народний камерний хор «Crescendo», музичний проект «Flash Girls», інструментальний дует «Калинка», театр сучасної хореографії «Версаль», народна студія української пісні «Оберіг», народна студія естрадної пісні «Modern», інструментальний ансамбль «Sound-Mezzo», народний ансамбль народного танцю «Любава», ансамбль сучасного танцю «Grand» тощо.

concert070319 2

Вокальний номер «Мама моя» у виконанні солістки студії української пісні «Оберіг» Альони Приймак (інструментальний супровід О. Ладуби й А. Малхасяна) зворушив до сліз. А солістка театру сучасної хореографії «Версаль» підкорила серця витонченим мистецтвом танцю.

concert070319 4

Справжній вир овацій отримала доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування, учасниця телевізійних проектів «Битва хорів», «Україна має талант – 2015» Маргарита Вікторова з композицією «Luna».  Фінальним акордом концерту став виступ ансамблю народного танцю «Любава», який закружляв учасників свята у драйвових ритмах українського гопаку.

Криворізький педагогічний вітає всіх жінок зі святом!
Бажаємо кожній успіхів, натхнення і творчості!