sv gti19 9

9 квітня 2019 року в актовій залі головного корпусу відбувся заключний концерт у рамках фестивалю-конкурсу «Студентська весна». Настрій, посмішки й атмосферу дарували студенти факультету географії, туризму та історії у своїй розважальній програмі «Скажене весілля».

sv gti19 3

Історія розгортається навколо звичайної пари, яка ось-ось поєднається шлюбом. Дві колоритні родини, які не знаходять спільної мови, вимушені порозумітися заради добробуту молодят.

sv gti19 1

Кожна наречена мріє виглядати бездоганно на своєму весіллі. У цьому нашій героїні допомогли дівчата – учасниці весняного показу весільних суконь «Different Brides».

sv gti19 8

Для нареченого теж знайшовся «лайфхак»: хлопці провели фітнес-марафон «Crazy Law» для того, щоб швидко й ефективно привести себе у форму.

sv gti19 7

Що за весілля без прощання з рідною домівкою, без символічного очищення для нового, подружнього життя? Споконвіку дівчата вшановували цей давній народний звичай. Хореографічна постановка «Дівочий вечір» чудово передала атмосферу українських весільних традицій.

sv gti19 2

Тамада – це людина, яка створює настрій незабутнього святкового дійства. Звичайно, молодята хочуть, щоб їх весілля відбулося на найвищому рівні. А отже, необхідно дуже відповідально поставитися до вибору кращого фахівця. Активісти факультету географії, туризму та історії влаштували на сцені справжній «Весільний батл», щоб визначити, хто є справжнім гуру своєї справи.

sv gti19 5

Любов, повага, пристрасть – це головні складові гармонійного подружнього життя. Дівчата в модерні передали вир щирих почуттів, які володіють молодятами.

sv gti19 6

Шлюб доньки є визначною подією для кожного батька. Стенд-ап «Хто я такий» від Руслана Шишки зарядив залу позитивними емоціями й подарував численні посмішки.

sv gti19 4

Родзинкою весілля є об’єднання таких, на перший погляд, різних сватів заради спільної мети. Так повелося й у педагогічному: здавалося б, вони такі різні – історики й географи, – але, поєднавшись, разом вони впевнено рухаються у спільному напрямку!

15 квітня о 14:00 запрошуємо всіх на гала-концерт, де будуть оголошені переможці й лауреати цьогорічного фестивалю-конкурсу «Студентська весна»!