trotner071119 1

7 листопада 2019 року в Літературній вітальні Криворізького педагогічного відбулася зустріч з екологом, ботаніком, краєзнавцем, експертом із заповідних територій рідного краю Вікторією Тротнер. Гостя розповіла присутнім про об’єкти природно-заповідного фонду нашого міста.

trotner071119 2

Студенти спеціальності «Географія» й «Туризм», викладачі, бібліотекарі й представники громадськості міста дізналися про різноманіття флори й рідкісні рослини нашого регіону, про природні умови й рослинність ландшафтів міста; познайомилися зі скарбами Криворізького ботанічного саду Національної академії наук України й ландшафтного заказника «Балка Північна Червона».

trotner071119 3

Під час презентації пані Вікторія розповіла про величну красу мальовничих куточків нашого міста – «скель МОДРу», Довгинцівського дендропарку, знаменитих криворізьких сланцевих скель, парку ім. Ф. Мершавцева. Кожен дізнався багато нового про ботанічні перлини Криворіжжя. Спікерка поділилася досвідом участі у проведенні спільних студентських польових практик із фахівцем із геологічної спадщини, директором Інституту геології Дніпропетровського національного університету В. В. Манюком.

trotner071119 4

На завершення зустрічі гостя закликала кожного активно долучатися до вивчення й збереження багатств нашого довкілля, а також подарувала бібліотеці примірник видання, присвяченого історії формування, юридичним аспектам і зарубіжному досвіду правового регулювання природно-заповідного фонду.

Дякуємо В. В. Тротнер за цікаву й змістовну зустріч!