sologub 1

19 листопада 2019 року в стінах Криворізького педагогічного відбулася зустріч з автором та директором історично-першого ліцею України, засновником вітчизняного наукового напрямку креативної освіти, кандидатом педагогічних наук, членом-кореспондентом НАПН України, кавалером Ордена «Трудової Слави» ІІІ ступеня, лауреатом Міжнародного фонду Дж. Сороса «Відродження» - Анатолієм Івановичем Сологубом.

sologub 2

Творча зустріч розпочалася зі вступного слова гостя, який подякував присутнім та сказав декілька слів про тих людей, які підтримували його впродовж життя.

На зустрічі було презентовано п’ятитомне видання «Креативна природнича освіта: теорія, технологія, техніка». Присутні ознайомилися з авторською педагогічною технологією середньої креативної освіти.

sologub 3

Представляючи систему загального управління креативною освітою, Анатолій Сологуб розповів про ключові компоненти індивідуального навчання та представив модель діалогу у креативній освіті. «Коли вчитель ставить себе на якусь божественну висоту, це є великою помилкою, адже вчитель повинен «врости» у дитячий колектив, бути там фасилітатором та помічником учнів».

На думку науковця, найголовніше – це «втілення ідеї суб’єкт-суб’єктних відносин між учителем та учнями, дотримуючись якої, вчитель почне створювати основу гуманістичної та демократичної освіти».

sologub 4

Свій виступ поважний гість завершив власним віршем, та ще раз подякував організаторам за можливість поділитися своїм науково-практичним доробком зі студентами та викладачами.

sologub 5

Під час зустрічі присутні ознайомилися з книжковими виставками «Розвиток креативності як ознака сучасної освіти» та «Креативна освіта як умова розвитку творчої особистості».

Дякуємо науковцю за цінний внесок у практику сучасної освіти!

9384
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок