carols20 1

За доброю традицією на першому в новому році засіданні Вченої ради КДПУ науковців привітали студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв.

carols20 2

Учасники народного камерного хору «Crescendo» під керівництвом старшого викладача, доцента кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування В. М. Сергєєвої в образах веселих колядників подарували присутнім неповторний настрій, заспівавши щедрівок і колядок. Святкова феєрія супроводжувалася яскравим театралізованим дійством із традиційними побажаннями щастя, здоров’я, добробуту та миру.

carols20 3

Члени Вченої ради підспівували й вітали артистів щирими оплесками. Кожен високо оцінив виконавський і акторський хист колядників. Студенти не залишилися без подарунків – вони назбирали повну торбину різдвяних смаколиків.

carols20 4

Дякуємо нашим митцям за незабутні святкові враження
та чудовий новорічний настрій!