Криворізький педагогічний славиться розумними студентами: юними науковцями, переможцями предметних олімпіад різного рівня. Саме для них прес-центр підготував добірку чудових варіантів академічної мобільності.

240920 1

Відкриває наш список стипендіальна програма від Stanford University. Ця програма дає можливість 100 претендентам зі всього світу навчатися в одному з найкращих закладів вищої освіти. Відібрані кандидати зможуть отримати повне фінансування, яке покриє оплату за навчання, стипендію та інші необхідні витрати.

240920 2

Для того, щоб стати стипендіатом, необхідно подати лише дві заявки: онлайн-заяву на стипендію та заяву на певну програму, за якою ви хочете навчатися в магістратурі Стенфорда. Головними критеріями відбору є незалежність думок, цілеспрямоване лідерство, громадянський світогляд. Тож надсилайте свої заяви до 14 жовтня 2020, і, можливо, саме ви станете стипендіатом!

240920 3

Наступний дайджест стипендіальних програм спрямований на навчання українських студентів у Німеччині: це стипендії для іноземців Фонду ім. Фрідріха Еберта й стипендії Навчального фонду Палати депутатів Берліна.

240920 4

Перша програма орієнтована на високі досягнення в навчанні, а також соціал-демократичні погляди претендента. Відібрані учасники матимуть змогу отримувати грошову допомогу у розмірі 670 євро. Остання програма має більш профільне спрямування. Її головними критеріями є фахова кваліфікація й громадянська позиція. Родзинкою пропозиції є те, що крім фінансової підтримки студенти зможуть ознайомитися із наукою, культурою й особливостями Берліну.

240920 5

Завершують перелік Швейцарські федеральні стипендії для науковців. Стипендіальні програми пропонуються з метою популяризації міжнародного обміну та співпраці двох країн. Для участі у відборі кандидат повинен відповідати таким вимогам: мати профіль студента, представити необхідний рівень якості наукового або художнього проєкту, продемонструвати динаміку й потенціал подальших досліджень. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті. Подача заявок завершується 5 грудня 2020 року.

Криворізький педагогічний бажає всім кандидатам успіхів у відборі й нових наукових звершень!

29 30