Туркмени2021 2

16 липня 2021 в Криворізькому державному педагогічному університеті відбулася урочиста подія – вручення дипломів бакалаврів здобувачам вищої освіти з далекого Туркменістану. Участь у заході взяли представники від різних факультетів університету, фахівці відділу міжнародних зв'язків.

 

Туркмени2021 3

Зі словами привітань до   випускників звернувся ректор, проф. Я. В Шрамко, який підкреслив: «У нас сьогодні свято: ми випускаємо в доросле життя бакалаврів дружньої нам країни – Туркменістану. Якісна освіта – пріоритет нашого університету, тому бажаю вам знайти своє місце в житті й завжди бути гідними високого звання випускника Криворізького педагогічного!».

Туркмени2021 4

Ректор вручив дипломи бакалаврам та нагородив почесними грамотами й відзнаками кращих випускників. До слова було запрошено представників факультетів, на яких вони навчалися, які висловили надію, що кожен бакалавр ніколи не забуде студентські роки й в майбутньому стане елітою своєї країни.

Туркмени2021 5

Бакалавр фізико-математичного факультету Джошмират Бердімирадов подякував викладачам Криворізькому педагогічного за міцні знання й привітав своїх земляків із закінченням університету: «Ми завжди будемо пам’ятати свою alma mater! Пишаємося тим, що ми тут навчалися. Всім  – подяка і шана!».

Туркмени2021 1

Криворізький педагогічний вітає свої випускників! Бажає успіхів, наснаги, здійснення мрій!

16304
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок