301021 1

Головною ознакою якісної вищої освіти є наявність у закладі висококваліфікованих науково-педагогічних працівників. Однією з форм підтримки й вдосконалення належного рівня фахової майстерності є участь у міжнародних стажуваннях.

301021 1

Викладачі Криворізького педагогічного є постійними учасниками міжнародних стажувань. Географія академічних івентів, у яких беруть участь представники альма-матер, дуже широка й охоплює провідні європейські країни, зокрема Фінляндію, Німеччину, Францію, Латвію, Польщу, Болгарію тощо.

301021 2

«Наш університет має позитивну практику міжнародних стажувань. Щорічно наші викладачі відвідують різноманітні країни задля підвищення своєї кваліфікації. Нині, у силу об’єктивних обставин, зокрема через карантинні обмеження, кількість очних стажувань значно зменшилася. Проте, в якості альтернативи, викладачі проходять їх дистанційно. Хоча будь-яке стажування, незалежно від формату його проведення, передбачає декілька тижнів, іноді місяців активного залучення в освітній процес і виконання необхідного обсягу програми», – розповідає проректор з наукової роботи, професор кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання В. А. Гаманюк.

301021 3

З інфографіки видно, що науково-педагогічні працівники систематично проходять міжнародні стажування. Починаючи з 2020 року, обмін досвідом з іноземними колегами набуває нового формату – дистанційного. У зв’язку з пандемією обсяг очної взаємодії зменшився, проте з поширенням онлайн-комунікації міжнародна мобільність стала доступнішою. Звертаємо вашу увагу, що відомості за 2021 рік не зображено на ілюстрації, оскільки звіт з наукової роботи університету нині перебуває на стадії формування.

Криворізький педагогічний бажає всім працівникам цікавих можливостей міжнародного стажування!

29 30