sonnenberg2022 1

Попри воєнний стан у країні, спільнота Криворізького педагогічного продовжує активно розширювати коло своїх наукових інтересів. Здобувачі вищої освіти факультету іноземних мов й факультету географії, туризму та історії взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій демократії майбутнього.

sonnenberg2022 2

Днями, 25-29 травня 2022 року, відбулася міжнародна конференція «Democracy in the Future: How can our democracy be made fit for the future?», яку провело товариство сприяння міжнародній співпраці міста Зонненберг (Німеччина). Робочими мовами заходу були англійська й німецька; учасники зустрічалися на онлайн-платформі Zoom.

sonnenberg2022 3

«Освітній центр Зонненберг здійснює підготовку в сфері політичної освіти. Одним із напрямків його діяльності є проведення таких наукових івентів. Цьогорічна зустріч була присвячена проблематиці демократії. «Які ми маємо уявлення про демократію?», «Якою є демократія різних країн?», «Як виглядатиме демократія майбутнього?» – над такими питаннями працювали учасники. Цей захід охоплював різноманітні форми роботи: лекції, семінари, воркшопи. Формат конференції передбачав очно-дистанційну участь», – розповідає проректор з наукової роботи, д-р пед. наук. проф. В. А. Гаманюк.

sonnenberg2022 4

П’ятиденна конференція містила низку різноманітних заходів, з програмою яких ви можете ознайомитися за покликанням. Інтерактивні доповіді, політичний дискурс, досвід учасників з різних країн – усе це сприяє розширенню наукового світогляду.

Представники Криворізького педагогічного вже не перший рік беруть участь у заходах академічної мобільності від освітнього центру Зонненберга. Щорічно кількість учасників від нашої альма-матер зростає, що свідчить про зацікавленість молоді в інтеграції до європейського освітнього простору.

19482