img22

Спільнота Криворізького педагогічного продовжує встановлювати партнерські зв'язки із зарубіжними колегами в межах реалізації академічної мобільності. У жовтні – листопаді 2022 року представниці КДПУ проходили стажування в Технічному університеті міста Ескішехір (Туреччина).

img42

Доцент кафедри фізики та методики її навчання, канд. пед. наук Н. А. Хараджян отримала запрошення на кафедру електротехніки та електроніки інженерного факультету Технічного університету в межах програми Staff Mobility For Teaching, за KA107-Erasmus+ International Credit Mobility. До неї приєдналася четвертокурсниця художньо-графічного відділення факультету мистецтв Валерія Цилінська, яка навчається за спеціальністю 022.01 Графічний дизайн. Її запросили на факультет дизайну Технічного університету.

img79

«Під час стажування передбачалося проведення занять із дисципліни Digital systems («Цифрові системи»), відвідування занять турецьких колег, вивчення їх досвіду викладання, складання освітніх програм тощо. Структура освітнього процесу, за виключенням принципу формування розкладу занять, й організація дистанційного навчання дуже схожі на ті, які функціонують у нашому університеті. Кожен студент самостійно обирає дисципліни задля побудови власної освітньої траєкторії», – розповіла прес-центру Н. А. Хараджян.

img84

Стажування тривало місяць: з 3 жовтня по 3 листопада. Було підписано меморандум про взаєморозуміння між КДПУ й Технічним університетом Ескішехіру, який передбачає співпрацю в галузі науки й освіти, проведення гостьових лекцій, організацію конференцій та семінарів, обмін науково-технічною інформацією, проведення спільних досліджень, взаємне сприяння академічній мобільності здобувачів вищої освіти й науково-педагогічних працівників.