3 травня 2023 року учасники міжнародного онлайн-проєкту Ukraine Global Faculty слухали лекцію «The World Trading System under the WTO and Protectionist National Policies», яку прочитала почесна професорка Стенфордського університету, старша наукова співробітниця Національного бюро економічних досліджень, головна наукова співробітниця в галузі міжнародної економіки Школи передових міжнародних досліджень Університету Джона Гопкінса Енн Крюгер.

Користувачі освітньої платформи UGF зустрічаються з лекторкою вже вдруге: 30 березня поточного року в межах онлайн-лекторію пані Крюгер представила огляд важливості глобальної торгівлі та її організації. Нова лекція однієї з провідних економісток світу була присвячена правовому регулюванню торгівлі. «Для функціонування торгівлі на макроекономічному рівні необхідне законодавче унормування всіх відповідних операцій. До 20-х років минулого століття кожна країна укладала власні угоди з кожним зі своїх партнерів, але нині існує Світова організація торгівлі, яка встановлює необхідні правила й вирішує суперечки між торговими партнерами», – йдеться в анотації до лекції.

Спікерка зосередила увагу учасників онлайн-лекторію на загальносвітових правилах, які регулюють торгівлю, акцентувала на питаннях тарифів, квот, безпекових заходів, а також преференційних торговельних угод у контексті діяльності Світової організації торгівлі.

Користувачі освітньої платформи мали можливість слухати англомовну лекцію у синхронному перекладі українською, самостійно обравши відповідне джерело аудіо у налаштуваннях онлайн-конференції. Наприкінці зустрічі Енн Крюгер відповіла на запитання, які ставили в чаті англійською мовою.

Відеозапис лекції стане доступним для користувачів сайту Ukraine Global Faculty через три дні після завершення трансляції, а сертифікат про участь можна буде завантажити протягом трьох днів після лекції. Охочі поділитися своїми думками, пропозиціями, зауваженнями щодо роботи онлайн-лекторію можуть зробити це за допомогою Google-форми. Наступні цікаві події в межах проєкту будуть анонсовані на сайті й Facebook-сторінці КДПУ; решту новин міжнародної освітньої платформи дізнавайтеся на Telegram-каналі й Фейсбуці UGF.

Липень 2024