11 травня 2023 року до спікерів онлайн-лекторію від Ukraine Global Faculty приєднався професор фізики конденсованих середовищ, дослідник у галузі складних систем Університету Барселони Альберт Діаз-Гілера, який прочитав лекцію «Introduction to Complex Networks».

Професор Діаз-Гілера є лідером групи міжнародних дослідників та обіймає посаду директора Інституту складних систем Університету Барселони; у Каталонії він долучається до організації та мобілізації зусиль у галузі складних систем.

Метою лекції пана Альберта на освітній платформі UGF стало ознайомлення з основами теорії та аналізу складних мереж. Слухачі дізналися про різні моделі мереж і методи їх аналітичного опрацювання.

Спікер продемонстрував приклади використання аналізу складних мереж під час роботи із соціальними, біологічними, транспортними мережами.

Присутні дізналися про шляхи створення та аналізу складних мереж, розглянули їх властивості та аналіз можливостей їх прикладного застосування.

Альберт Діаз-Гілера підготував для учасників UGF добірку літератури, з якою він рекомендує ознайомитися:

Англомовну лекцію охочі слухали в синхронному перекладі українською, однак запитання в чаті можна було ставити тільки англійською мовою. Сертифікати про участь будуть доступні на сторінці лекції протягом трьох днів після завершення онлайн-трансляції. Відеозапис буде опубліковано на четвертий день після лекції.

Слідкуйте за анонсами на сайті й Facebook-сторінці КДПУ, щоб не пропустити нові івенти від Ukraine Global Faculty, та дізнавайтеся новини міжнародної освітньої платформи на Telegram-каналі й Фейсбуці проєкту.

Липень 2024