БР медіа 1

Команда КДПУ разом із 15 командами з різних куточків України розпочала свою участь у проекті «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів». Перший тренінг відбувся 18 – 20 грудня в м. Київ.

Ідея тренінгів полягає в залученні молоді до активної присутності в медіапросторі, комунікації із засобами масової інформації та розвитку регіональних і локальних медіа ком’юніті.

БР медіа 2

З вітальними словами до учасників звернулись голова Асоціації молодіжних центрів України Олег Слабоспицький та начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Марія Карчевич та майстер-фасилітатор Британської Ради програми «Активні громадяни».

Журналіст всеукраїнської газети «День» Іван Антипенко ознайомив учасників зі стандартами новинної журналістики та медіаетикою, підкреслив, що сьогодні важливо дотримуватись точності і достовірності у викладі матеріалу та при цьому майстерно поєднувати це з оперативністю наповнення медіаконтенту.

«Хліб журналістики – інтерв’ю» наголосив журналіст з багаторічним стажем В’ячеслав Головченко. У своєму воркшопі він розкрив таємниці проведення якісного інтерв’ю та перевів роботу з площини теорії в практику, де кожен з учасників зміг відчути себе респондентом та кореспондентом.

Як ми раніше повідомляли, заявка КДПУ на участь у програмі «Активні громадяни: медіа для молодіжних центрів» була відібрана Британською радою в Україні.   

БР медіа


 

3552
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30