The Global Goals

12 лютого 2018 року на базі Криворізького педагогічного відбулась інформаційна зустріч з представниками Всеукраїнської молодіжної громадської організації AIESEC у межах міжнародного проекту «Shape Ukraine: Let's Speak». Ця організація, яка діє поза політикою та не отримує прибутків, сприяє навчанню сучасних молодіжних лідерів, створює соціальні та культурні проекти й організовує міжнародні стажування для сприяння позитивним змінам у громадському житті.

Для стажерів з Турції та Малайзії, які сьогодні завітали до нашого університету, їх Global Goals – глобальні цілі сталого розвитку – важлива частина життя. На сьогоднішній зустрічі молоді активісти поділилися зі студентами Криворізького педагогічного своїми роздумами, мріями та прагненнями щодо соціально значущих тем сучасності, серед яких і суспільні, і екологічні проблеми: питання відповідального споживання та рівного доступу до базових ресурсів, охорони навколишнього середовища та освітніх можливостей, гендерної нерівності та справедливого судочинства.

До 15 березня 2018 року на базі Молодіжного центру, розташованого у гуртожитку № 4 Криворізького педагогічного, стажери AIESEC проведуть низку щотижневих тренінгів і розмовних занять. Ці Speak Up-клуби мають на меті підвищення рівня обізнаності про глобальні проблеми та спільні пошуки їх вирішення, створення вільного простору міжкультурної комунікації, вдосконалення володіння англійською – мовою міжнародного спілкування та міжнаціонального партнерства.

Реєстрація на участь у проекті Let`s Speak

Більше фото у Галереї


 

3997
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28