17 квітня Криворізьким державним педагогічним університетом було підписано угоду про співпрацю з Європейським соціально-технічним університетом (Польща).

Основними напрямами співпраці між університетами буде проведення спільної наукової й проектної діяльності, дипломи подвійного зразка, а також академічна мобільність професорсько-викладацького складу, зокрема стажування і курси підвищення кваліфікації.

Більш детально про напрями співпраці:

Від Криворізького педагогічного угоду підписав ректор університету Ярослав Шрамко, у свою чергу Європейський соціально-технічний університет було представлено проректором з навчальної роботи Беатою Тшпіль-Звежик й головою міжнародного офісу Томеком Пишеком.

«Уже на цей рік планується проведення спільної науково-видавничої діяльності між університетами, а також стажувань для професорсько-викладацького складу. У наших планах є плідна й довготривала співпраця, щоб ця угода була не лише на папері, а ожила й відкрила нові можливості для спільноти Криворізького педагогічного», – коментує важливість укладеної угоди проректор з наукової роботи Віта Гаманюк.