spain may18 4

6-11 травня 2018 року відбувся перший етап академічних обмінів між Криворізьким педагогічним й університетом Гранади.

spain may18 3

У квітні цього року Криворізький державний педагогічний університет уклав договір з Університетом Гранади (Іспанія) за рівнем Key Action 1 програми Erasmus+, який передбачає здійснення академічних обмінів між закладами вищої освіти.

spain may18 5

Перший академічний обмін між університетами відбувся за напрямом наукової діяльності. Криворізький педагогічний представила проректор з наукової роботи Віта Гаманюк. Обмін передбачав обговорення можливостей наукової співпраці між університетами, налагодження партнерських зв’язків, а також визначення пріоритетних напрямів, за якими відбудуться наступні академвізити.

Університет Гранади має розвинуту систему наукових лабораторій, спрямованих на дослідження в багатьох галузях, і пропонує можливості проведення наукових досліджень для організацій-партнерів. Зокрема, передбачаються програми стипендіального забезпечення, які можуть компенсувати 50, 70, або 100% вартості стажування при науковій лабораторії.

spain may18 1

У ході візиту також відбувалось обговорення проведення студентських академічних обмінів, згідно з яким Криворізький педагогічний на початку нового навчального року прийме трьох іноземних студентів за програмою студентської академічної мобільності.

spain may18 2

«Подібні візити потрібні для того, щоб в подальшому надати нашим викладачам можливість брати участь в наукових обмінах, підвищувати рівень закордонних стажувань, а також встановлювати розгалужену наукову комунікацію. Вже сьогодні маємо декілька напрямів, за якими можемо налагоджувати наукові обміни й лише питання часу, коли все це буде оформлено на офіційному рівні», – зазначає важливість обмінів Віта Анатоліївна.


 

4994
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок