bulgaria 1

Криворізький педагогічний продовжує розвивати міжнародні зв’язки. Як ми повідомляли раніше, вже налагоджено співробітництво з багатьма закладами вищої освіти європейських  країн.

Болгарія – країна, що має розгалужену мережу університетів, які здійснюють підготовку кадрів найвищої кваліфікації. Одним із них є Південно-Західний університет у місті Благоєвград. Цей заклад вищої освіти, зокрема, має факультети, що готують фахівців із психолого-педагогічних спеціальностей. Саме ця спорідненість підготовки професійних педагогів, а також необов’язкове знання англійської (або німецької) мови стало імпульсом до об’єднання зусиль двох університетів та укладання договорів про міжнародне співробітництво між українськими й болгарськими науковцями.

bulgaria 2

Наразі Криворізький педагогічний уклав угоди з Південно-Західним університетом, що передбачають роботу як у межах закладів вищої освіти, так і згідно з міжнародною програмою Erasmus+ (рівень КА1 - академічна/кредитна мобільність).

Сторони ухвалили наступний алгоритм роботи: 5 осіб, які опановують педагогічні дисципліни (бакалаври, магістранти, здобувачі) з кожного університету протягом 5 місяців отримають можливість вивчати досвід, відвідувати заняття, працювати над власними проектами. Для викладачів (3 особи на 7 днів) діє своя програма, яка передбачає взаємовідвідування лекційних і практичних занять, обмін досвідом освітньої діяльності й проведення наукових досліджень. По закінченні проекту учасники мають оприлюднити отримані результати.

Проректор з наукової роботи, д. пед. н, професор В. А. Гаманюк зауважила: «Як для наших бакалаврів, магістрантів, аспірантів, так і для викладачів – це чудова нагода отримати нові знання й ознайомитися з провідним досвідом кращих вишів європейських країн. Ми підписали цей договір на 3 роки й сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Наразі в університеті триває робота над Положенням, згідно з яким буде здійснюватися конкурсний відбір бажаючих долучитися до співпраці з провідними закладами вищої освіти Європи. Ініціатива має виходити від майбутніх учасників міжнародних проектів – наших студентів, викладачів, кафедр».

Долучайтесь до європейської системи наукових комунікацій!

6453
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31