mitteleuropa 4

З 9 по 18 квітня 2019 року студенти й викладачі Криворізького педагогічного відвідали науковий семінар «Майбутнє разом: німці та їх східні сусіди», організований у місті Бад-Кіссінген (Німеччина) академією «Центральна Європа» за підтримки німецького Міністерства освіти й досліджень.

mitteleuropa 6

Студенти ІІІ та ІV курсів факультету іноземних мов разом із проректором з наукової роботи, доктором пед. наук, проф. В. А. Гаманюк та начальником відділу міжнародних зв’язків В. О. Турським протягом п’яти насичених днів брали участь в обговоренні наукових доповідей та презентацій, які представляли викладачі, громадські діячі, політики не тільки Німеччини, а й Угорщини, Чехії, Австрії та інших країн Європейського Союзу – сусідів Німеччини.

mitteleuropa 18

Учасників від КДПУ зацікавили доповіді історико-політичного спрямування, а саме дослідження Празької весни, років панування комуністів крізь призму літератури, питання демократичного устрою та соціальної реклами. Наші студенти спілкувалися та дискутували зі своїми однолітками, відвідували цікаві екскурсії.

mitteleuropa 17

«Участь у цьому заході наближає спільноту Криворізького педагогічного до підписання програми Erasmus+. Кожен наш студент матиме шанс стати учасником цієї програми та відвідати Німеччину. Для цього потрібно на достатньому рівні володіти німецькою мовою й відповідати низці інших критеріїв, над ухваленням яких наразі ведеться робота. Програма Євросоюзу надає великі можливості для того, щоб розширити коло спілкування й побачити світ», – підкреслила В. А. Гаманюк.