daad1019 2

24 жовтня 2019 року студенти й викладачі Криворізького педагогічного дізнавалися про сучасні можливості для освіти й науки, взявши участь в інформаційному дні Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

daad1019 3

Стипендіальні програми партнерів із Німеччини презентувала лекторка DAAD Сюзанна Бандау. «Наша організація підтримує академічний обмін за трьома основними напрямками – це надання стипендій, робота структур міжнародної співпраці та експертиза в межах наукового співробітництва. Сьогодні вже більше дев’яти тисяч українських здобувачів вищої освіти оцінили навчальні пропозиції акредитованих німецьких університетів, скористалися можливостями сервісних послуг для іноземних студентів, відкрили для себе нові академічні горизонти й перспективи майбутнього професійного розвитку», – підкреслила пані Бандау.

daad1019 4

Німецькі ЗВО пропонують весь спектр академічних дисциплін із можливістю участі в англомовних версіях навчальних програм, а також літні курси від провідних університетів з активною мовною практикою. Серед закладів вищої освіти Німеччини, які долучаються до міжнародного академічного обміну – технічні університети й університети прикладних наук, академії мистецтв, приватні ЗВО, що забезпечують професійну підготовку за низкою сучасних спеціальностей. Інформацію про ці освітні пропозиції, відомості про стипендіальні програми для України та рекомендації для іноземних студентів розміщено на офіційному порталі DAAD.

daad1019 1

Після презентації всі охочі взяли участь у воркшопі – мовному тестуванні для визначення рівня володіння німецькою та англійською. Успішне складання цього випробування засвідчується сертифікатом і надає можливість долучитися до програм від Німецької служби академічних обмінів.

Дякуємо гості університету за цікаву та змістовну зустріч
і сподіваємося на подальшу співпрацю!