sc bot 1

Викладачі Криворізького педагогічного не лише займаються організацією освітнього процесу в умовах карантину, а й виконують науково-методичну роботу. Прес-центр дізнавався, як побудований один із найважливіших напрямків діяльності вищого навчального закладу на кафедрі ботаніки та екології природничого факультету.

В умовах реформаційних змін в освітньому просторі важливого значення набуває підвищення ефективності науково-методичної роботи. Результати наукової діяльності викладачів публікуються в журналах, збірниках, матеріалах конференцій.

sc bot 2

Науково-педагогічні працівники кафедри ботаніки та екології розробляють та оновлюють наявні методичні матеріали електронних курсів на платформі Moodle, проводять дистанційне консультування студентів, доопрацьовують силабуси навчальних дисциплін.

sc bot 3

Протягом карантину викладачі виконують науково-методичну роботу, яка передбачена індивідуальним планом: готують публікації, опорні конспекти лекцій з дисциплін, методичні рекомендації із захисту кваліфікаційних робіт ступеню вищої освіти «магістр»; розробляють навчально-наочні посібники; активно працюють у складі редакційної колегії збірника наукових та науково-методичних праць «Екологічний вісник Криворіжжя»; готуються до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з екології; здійснюють підготовку тез до виступу на інтернет-конференції.