sc soc 1

Пріоритетними напрямками діяльності професорсько-викладацького складу Криворізького педагогічного є наукова й організаційно-методична робота. Про особливості її організації на кафедрі соціології та економіки в умовах карантину – репортаж прес-центру.

Викладачі кафедри готують до випуску підручник за колективним авторством «Основи економічних знань в інформаційному суспільстві» та працюють над написанням статей, редагують студентські наукові роботи.

sc soc 2

Під час карантину основна увага кафедри прикута до налагодження ефективної комунікації та організації дистанційного навчання. Для цього готуються лекції, тести, практикуми, задачі для розміщення в системі MOODLE, редагується й наповнюється новими матеріалами сторінка кафедри. Для того, щоб активно взаємодіяти зі студентами, розробляються методичні рекомендації та створюються силабуси навчальних дисциплін.

sc soc 3

Важливим напрямком роботи викладачів кафедри стала участь в онлайн-вебінарах «Брендинг міст і територій», «Цифрова безпека та комунікація в онлайн», «Як розуміти соціальні мережі?». Крім цього викладачі підвищують кваліфікацію на відкритих онлайн-платформах із тем «Цифровий маркетинг», «Мистецтво публічних виступів», «Англійська для медіаграмотності». Це відкриває можливості глибше зануритися в предмет, оволодіти новими знаннями й навичками.

sc soc 4

У квітні 2020 року планується участь викладачів кафедри в ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти і виробництва: міжгалузеві диспути».

Травень 2024