img22

Карантинні умови кинули виклик нашим викладачам – адаптуватися до режиму дистанційної роботи. Кафедра методики музичного виховання, співу та хорового диригування успішно впоралася із цим завданням. Як саме? Читайте в черговому дописі прес-центру.

img49

Провідним напрямком організаційної діяльності викладачів стала трансформація навчальних програм відповідно до умов дистанційного навчання. Кожен мав можливість проявити свої навички користування комп’ютерними технологіями під час реалізації задумів кафедри. Також викладачі здійснювали розробку низки питань для семестрового контролю знань здобувачів вищої освіти.

img54

Талановита людина – талановита в усьому. Цей факт засвідчує участь викладачів у різних наукових конференціях, їх публікації у фахових виданнях і збірниках. Крім цього, творчі педагоги керують першими науковими кроками своїх студентів, консультують, дають поради.

img59

Варто зазначити, що викладачі знаходяться в постійному пошуку нового матеріалу, за допомогою якого вдосконалюють навчальні програми. На кафедрі триває розробка методичних рекомендацій до низки дисциплін для того, щоб здобувачі вищої освіти успішно опанували свій майбутній фах.