img21

Викладачі кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки з великою відповідальністю поставилися до виконання науково-методичної роботи. Про результати діяльності кафедри - у сьогоднішньому дописі прес-центру.

img23

У силу об’єктивних причин звичайний ритм освітнього процесу та науково-педагогічної роботи перейшов у дистанційний формат. Викладачі кафедри відповідально поставилися не тільки до важливих питань організаційної роботи, а й до своєчасного виконання завдань наукової та методичної діяльності.

img51

Одним із пріоритетних напрямків роботи стало складання завдань для фахових вступних випробувань на освітні рівні «бакалавр» і «магістр». Крім цього, викладачі розробили й удосконалили силабуси навчальних дисциплін.

img52

Члени кафедри готуються до участі в різноманітних конференціях, публікують свої наукові результати у фахових збірниках і журналах, а також супроводжують наукову діяльність здобувачів вищої освіти.

img61

Педагоги-хореографи створюють нові танцювальні комбінації, удосконалюють власну техніку, а музиканти – готуються до концертів, розучують нові музичні партії.

12232
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок