img32

Термін «аспірантура» походить від латинського слова «aspirans» – той, хто прагне. Криворізький педагогічний запрошує всіх, хто прагне до наукового пошуку, здобути ступінь доктора філософії (PhD) за чотирнадцятьма спеціальностями чотирьох галузей знань – освітньо-педагогічної, гуманітарної, природничої та галузі соціально-поведінкових наук.

img33

У березні поточного року в КДПУ було оголошено прийом на навчання в аспірантурі університету. Чинні правила прийому до аспірантури діють з 1 липня 2020 року до 30 червня 2021 року.

img81

Важливою частиною пакету документів для вступу є дослідницька пропозиція – науковий текст обсягом до 5 сторінок, у якому обґрунтовано тематику майбутнього дослідження й запропоновано можливі шляхи виконання його завдань.

img82

Здобувачів готують за відповідними освітньо-науковими програмами третього рівня вищої освіти з універсальною складовою навчального плану. Наукове керівництво дослідженнями аспірантів КДПУ здійснюють провідні вчені університету; деякі з керівників майбутніх докторів філософії очолюють власні наукові школи. Вже у вересні поточного року відбудеться перший випуск аспірантів – здобувачів ступеня PhD, які провели власні дослідження та готуються до захисту дисертацій зі спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки й 104 Фізика та астрономія.

Про особливості навчання за спеціальностями аспірантури КДПУ – в наступних дописах нової тематичної серії. Запрошуємо більше дізнатися про актуальні можливості для майбутніх науковців, які пропонує Криворізький педагогічний!

12316
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок