conf191120 1

19 листопада 2020 року на базі Національного музею Голодомору-геноциду відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні підходи у дослідженні Голодомору-геноциду». До цієї події долучилася й представниця Криворізького педагогічного – докторка історичних наук, професорка кафедри історії України та правознавства Н. Р. Романець.

conf191120 2

Конференція мала на меті міждисциплінарний обмін результатами досліджень із тематики Голодомору-геноциду в різних наукових галузях. Така співпраця сприяє появі фундаментальних досліджень українських і зарубіжних учених, оновленню понятійно-категоріального апарату, кореляції власних дослідницьких практик науковців із сучасними уявленнями про методологію та наукові методи.

conf191120 3

Дослідники обговорили п’ять питань, що розкрили різноманітні сторони вивчення наукової проблематики конференції, зокрема міждисциплінарні підходи в дослідженнях Голодомору-геноциду, соціально-економічні, суспільно-політичні, правові, демографічні, морально-психологічні складові та пролонговані наслідки Голодомору-геноциду 1932–1933 рр. в Україні тощо.

conf191120 4

Під час міжнародної конференції відбулися три пленарні засідання. У завершальній частині онлайн-засідання представниця нашого університету, провідна наукова співробітниця Інституту дослідження Голодомору Н. Р. Романець презентувала доповідь на тему «Санітарно-епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині в умовах Голодомору 1932–1933 рр.».

conf191120 5

Конференція пройшла в атмосфері фахового наукового спілкування, засвідчила високу національну самосвідомість дослідників. Матеріали конференції згодом будуть опубліковані в окремому збірнику.

Бажаємо нашим ученим наснаги
для нових результатів наукової творчості!

13342
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок