img23

24 лютого 2021 року на платформі Zoom відбувся Регіональний науково-практичний семінар «Міжнародні та державні гранти й дослідницькі проєкти від ідеї до реалізації: практика, досвід, перспективи». Прес-центр пропонує репортаж з онлайн-трансляції цієї події.

img24

Захід відбувся з ініціативи трьох сторін: Ради молодих учених Криворізького державного педагогічного університету, Ради молодих учених Криворізького національного університету й Ради молодих учених Дніпропетровської області.

img49

Цільовою аудиторією семінару стали насамперед молоді вчені й аспіранти, які тільки-но набувають наукового досвіду.

img50

Захід розпочався з мотивувального слова керівника експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору Г. Я. Мозолевича. Науковець поділився власним досвідом перемог у різноманітних проєктах, розказав про перспективи участі в міжнародних ґрантах і проєктах, а також наголосив на особливостях стажування в нашій країні. Така інформація є надзвичайно корисною для здійснення перших кроків у науці.

img70

Зі словами привітання до присутніх звернулася проректорка з наукової роботи, професор кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання В. А. Гаманюк: «Цей семінар сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує дуже багато різноманітних ідей, які не було реалізовано. Проводити такі заходи необхідно, оскільки, по-перше, вони надають можливість розширювати контакти шляхом створення проєктних груп; по-друге, дозволяють набути досвіду, адже саме такі зустрічі дають змогу зрозуміти специфіку проєктів. Я вважаю, що це дуже корисно, а головне – своєчасно. Наразі на молодих учених покладені великі надії, а разом із цим – і велика відповідальність за розвиток держави».

img92

У межах цього науково-практичного заходу представники нашого університету поділилися досвідом реалізації освітніх проєктів. Учасники семінару активно долучилися до обговорення й обмінялися контактами для можливої майбутньої співпраці.

img93

Варто зазначити, що проведення таких заходів сприяє академічній мобільності науково-педагогічних працівників і аспірантів.

Криворізький педагогічний вітає всіх учасників семінару
та бажає успіхів у реалізації науково-освітніх планів!
14532
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31